Skip to content

Müşteri Deneyimleri

sizin fikirleriniz

Müşterilerimizin Hakkımızdaki Geri Dönüşleri

sahinkaya

2500 kişilk kampüslerimizde Akın Bey ve ekibinin kaliteli, güvenilir hizmetini tecrübe ettik. Öğrencilerimize içimiz çok rahat bir şekilde Rainwater'ı sunduk. Herşey için teşekkür ederiz. Herşey ile süpersiniz. Satış sonrası verdiğiniz servis hizmeti ile de huzurlu bir çözüm ortağı kazanmış olduk.

O. ŞAHİNKAYA
eczacibasi-vitra

Araştırmalarımız sonucunda fabrikamız bünyesinde içme suyu sağlaması için Rainwater arıtmalı su sebillerini tercih ettik.
Aldığımız ürünlerin kalitesinden ve servis hizmetinden çok memnunuz. Rainwater ailesine teşekkür ederiz.

Ömer KAYA
durmazlar

Firmamızda yaklaşık 2 yıldır ürünlerinizi kullanmaktayız.
İlk günden beri hem servisinizden hem de satış ekibinden ve su kalitesinden çok memnunuz.
Evimizde de aynı sistemi kullanmak için kısa sürede görüşme yapacağız.

DURMAZLAR
media597113c10a9dc_790x535_resize_thumb

Uzun süredir firmamızda Rainwater Su Arıtma Sistemlerini kullanıyoruz ve su arıtma sistemi projesi oluşturduk. Bu işi bize anlatan Umut Bey'e, hızlı bir şekilde servis hizmeti veren personellerinize çok teşekkür ederim. Her gördüğüm insana tavsiye ediyorum. Şimdi de evlerimize taktırmak için çalışmalar yapıyoruz. Teşekkürler Rainwater, saygılarımla...

Doğuş Oto Grubu
bbc-news-icon

RainTag arıtma su sistemini uzun yıllar kullanıyorum. Cihazdan çok memnunum. Bugüne kadar servis yetkilileri ile çok kısa diyaloglar kurmuşken en son filtre değişimi için gelen servis yetkilisi Fesih Tablağ'ın işine olan saygısı, tüketiciyle olan diyaloğu, özenli davranışı firmanız hakkında inanılmaz pozitif bir etki yarattı. İlginize ayrıca teşekkür ederim.

Ensar TEKİN

'3 nesillik' tecrübe, yüzünüzü güldürmemizi sağlıyor.

Yeni Nesil Teknoloji 75 yıllık deneyimle birleşince yaşam kaynağınızda sağlıklı bir tercih halinde geldik.

Numaranızı Bırakın,
Uzmanlarımız Size Bilgi Versin.

Web sitemiz üzerinden oluşturacağınız taleplere özel olarak ücretsiz şebeke suyu analizi ve ücretsiz demo imkanı sunuyoruz.Bize iletişim bilgilerinizi bırakın, Rainwater güvencesi ile size özel fırsatlarımızdan yararlanın.

Ücretsiz Danışma Hattı