Skip to content

Sertifikalarımız

RAINWATER, SU ARITMA SEKTÖRÜNDEKİ EN KAPSAMLI GARANTİ OLAN 10 YIL GARANTİ SUNMAKTADIR!

  • RAINWATER SU ARITMA SİSTEMLERİ’ nin ekipman kullanımı 10 yıl (2+8) süre zarfında devlet güvencesi TSE-HYB yanı sıra yetkili distribütör tarafından garanti edilir.
  • RAINWATER SUPERIOR  “100 gün iade garantisi” verebilen tek sistemdir.
  • RAINWATER cihazının ilk alıcısına materyalin, işçiliğin eksiksiz ve hatasız olduğunu, muayenemizin kusurlu olduğunu herhangi bir parça veya kısmın satın alım tarihinden itibaren 2 yıl içerisinde ek ücret talep etmeden tamir edeceğini garanti eder.
  • RAINWATER servisinin yetki bölgesi dahilinde satılan üniteler için gerekli hizmetin sağlanması konusunda ömür boyu garanti verir.
  • RAINWATER SUPERIOR; Uluslararası en büyük kimyasal ve biyolojik su analizi yapabilen laboratuvarların başında gelen DÜZEN NORWEST ortaklığı, akreditasyon belgeli labaratuvarlarında ve üniversitelerde düzenli olarak yaptırmış olduğumuz analizlerimizin sonucunda TS 266 insani içim ve tüketim amaşlı sular standardına uygun su elde edileceğini garanti eder.

WATER QUALITY ASSOCIATION – ALTIN MÜHÜR

The Water Quality Assoction Gold Seal programı 1959’dan beri belirlediği standartlar ve testler sonucunda içme suyu konusunda ürünleri sertifikalandırmaktadır. WQA su arıtma sektöründe bağımsız sertifikalandırma konusunda dünyanın en saygın ve güvenilir kurumudur.

NSF

Kurulduğu 1944 yılından beri toplumsal sağlık ve güvenlik konusunda sertifikasyon, eğitim ve risk yönetimi yapan, kar amacı gütmeyen,bağımsız bir kurumdur. NSF standartları su, gıda, ic mekanlarda hava ve çevre konusunda dünya genelinde 80 ülkede üreticiler ve tüketiciler tarafından en saygın referans olarak kabul edilir. Dünya Sağlık örgütü NSF’i işbirliği yaptığı kurumlar arasına kabul etmiştir.

FDA

Amerika Birleşik Devletleri’nin Sağlık Bakanlığı’na bağlı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletlerden sorumlu bürosudur. FDA kısaltmasının açılımı US. Food and Drug Administration olup, Türkçe “Amerikan Gıda ve İla. Dairesi” olarak ifade edilebilir.

CE

CE belgesi, Avrupa Birliği’nin, teknik mevzuat uyumu çerçevesinde 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklasım Direktifleri icerisinde yer alan ürünlerle ilgili olup. ürünlerin AB’nin ilgili direktiflerine uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösterir.

TÜV CERT ISO 9001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO 9001’e göre yönetilmektedir.

TÜV CERT ISO 14001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO l4001’e göre yönetilmektedir.

DÜZEN NORWEST

Laboratuarımız 2005 yılında DIN EN ISO/IEC l702S:2005 Standartlarına uygun olarak Alman Akreditasyon Kuruluşu DAP tarafından akredite edilmis olup, su, atıksu, toprak, gübre, sediman ve atık çamur dahil olmak üzere toplam 212 parametrede akreditelidir. Akreditasyon belge ve bilgilerimize www.duzennorwest.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

'3 nesillik' tecrübe, yüzünüzü güldürmemizi sağlıyor.

Yeni Nesil Teknoloji 75 yıllık deneyimle birleşince yaşam kaynağınızda sağlıklı bir tercih halinde geldik.

Numaranızı Bırakın,
Uzmanlarımız Size Bilgi Versin.

Web sitemiz üzerinden oluşturacağınız taleplere özel olarak ücretsiz şebeke suyu analizi ve ücretsiz demo imkanı sunuyoruz.Bize iletişim bilgilerinizi bırakın, Rainwater güvencesi ile size özel fırsatlarımızdan yararlanın.

Ücretsiz Danışma Hattı